meist

EUROFIXIC OÜ on destribjuutor Baltikumis koos EMPRESA de CERVEJAS da MADEIRA

tehas

 

 

Õlletehas Madeira saarel

 

 

 

alates 1872

ecm lugu

Empresa de Cervejas da Madeira, Lda on Madeira piirkonna suurim joogitootja ja -müüja. Ettevõttel on nii riiklik kui ka Euroopa Liidu kvaliteedijuhtimise sertifikaat (ISO 9001 ja ISO 14001). Kaubamärgi alt toodetakse, turundatakse ja turustatakse õllesid, karastusjooke ja pudelivett. Samuti kuuluvad ECMi kaubamärgi alla paljud teiste kaubamärkide pered (kange alkohol, veinid, mahlad, nektarid, pudeliveed, piim, oliiviõlid, äädikad ja kastmed) Oleme osa Pestana Groupist, mis on Portugali suurim rahvusvaheline hotellikett. ECMi kaubamärgi kvaliteet ja usaldusväärsus on rajatud selle asutajate põhjalikele, rohkem kui 145 aasta kogemustele.

 

Meie meeskonnas on 250 töötajat, kes teenindavad ligikaudu 3500 klienti ja katab kogu Madeira regiooni turustustagatise. Et oma klientide ootusi täita, on ECM välja töötanud eelmüügi süsteemi, mille tarneaeg on 24 tundi. Lisaks on meil suurim otsepakkumiste süsteem Madeira regioonis, kaugostuteenus ja tõhus klienditeenindusliin, mis võimaldab heade pakkumistega jõuda kõikide klientideni. Viimasel ajal on ECM püüdnud oma toodetega jõuda ka Portugali rahvusvaheliste kogukondadeni. Madeira elanikkonda iseloomustab liikuvus. Umbes miljon madeiralast elab saarestikust väljaspool, kuid eelistab ikkagi ECMi tooteid.

AUHINNAD

ECMil on riiklikud ja Euroopa Liidu kvaliteedisertifikaadid, mis kinnitavad meie toodete usaldusväärsust ja kõrgetasemelisust ka rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistide silmis. 

  1. aasta seisuga on ECM Monde Selectioni kvaliteedikontrolli konkursilt koju toonud 135 auhinda. Tegu on vanima ja prestiiže kvaliteedimärke jagava sõltumatu organisatsiooniga, mis asutati 1961. aastal Brüsselis.

Konkurss kuulutatakse välja iga aasta ning selle käigus auhinnatakse organoleptiliselt teiste omasarnaste seast väljapaistvat toodet. Lõpliku valiku teeb žürii, kuhu kuuluvad oma ala asjatundjad. Need märgid on ECMi klientidele kinnituseks, et meie tooted on hea kvaliteediga.

KARBONISEERITUD KARASTUSJOOGID

Água Tónica toonik on võitnud 7 auhinda 

Brisa Cola on võitnud 3 auhinda

Brisa Cola Zero on võitnud 1 ahunnia 

Brisa Cola Light on võitnud 2 auhinda 

Brisa Maçã on võitnud 11 auhinda

Brisa Mangamix on võitnud 3 auhinda

Brisa Maracujá on võitnud 22 auhinda

Brisa Ananás on võitnud 2 auhinda 

Brisa Laranja on võitnud 5 auhinda 

Brisa Limonada on võitnud 8 auhinda 

Laranjada on võitnud 4 auhinda

Õlled

Coral Branca 23 auhinda 

Coral SA 5 auhinda

Coral SA Tónica 5 auhinda 

Coral Clássica 1  auhinna

Coral Tónica 9 auhinda 

Export 6 auhinda 

Zarco 5 auhinda

karboniseerimata karastusjoogid

BriSol Laranja 2 auhinda 

BriSol Maracujá 4 auhinda 

BriSol Trópico 3 auhinda 

BriSol Maçã 1 auhinna 

BriTea Limão 1 auhinna 

BriTea Maracujá 1 auhinna 

BriTea Pêssego 1 auhinna

pudeliveed

Atlântida 3 auhinda 

Atlântida Com Gás 2 auhinda 

Atlântida Limão 1 auhinna

heakskiidu sertifikaat

ECMi KESKKONNA MAJANDAMISE JUHENDIS OLEME ENDALE SEADNUD JÄRGMISED EESMÄRGID:

TOOTA JA PAKKUDA TOOTEID JA TEENUSEID, MIS TÄIDAVAD KESTLIKULT KLIENTIDE OOTUSI JA VAJADUSI MADALAIMA VÕIMALIKU HINNA JA OPTIMEERITUD VAHENDITEGA, ET SÄILIKS ETTEVÕTTE KONKURENTSIVÕIMe;

OLLA ENESEKINDEL KONKUREERIJA NII RIIGISISESEL KUI KA RAHVUSVAHELISEL TURUL. TAGADA, ET ETTEVÕTTE TOOTED JA TEENUSED OLEKSID KVALITEETSED NING SOBIKSID SEADUSLIKE, REGULATIIVSETE JA KLIENDI NÕUDMISTega;

SÄILITADA JÄRJEPIDEV KESKKONNAMÕJU, MIS VASTAKS SEADUSLIKELE JA ETTEVÕTTETE NÕUETELE NII, ET SEE RAHULDAKS SIDUSRÜHMADE OOTUSI. LISAKS JÄLGIDA ETTEVÕTTE TOODETE JA TEENUSTE KESKKONDLIKKU JALAJÄLGE. VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

võta meiega ühendust