Meie kohta

EUROFIXIC OÜ on EMPRESA de CERVEJAS da MADEIRA nimel Baltimaade ametlik destributor

 

 

EMPRESA de CERVEJAS da MADEIRA

 

 

 

Alates 1872. aastast

ecm lugu

Empresa de Cervejas da Madeira, Lda (ECM) on Madeira autonoomse piirkonna suurim piirkondlik jookide tootja ja turustaja, mis on sertifitseeritud riiklike ja Euroopa standardite (ISO 9001 ja ISO 14001) alusel. Oma õlle, karastusjookide ja pudelivee kaubamärkide tootmine, turustamine ja turustamine ning mainekate kaubamärkide esindamine teistes kategooriates (kanged alkohoolsed joogid, veinid, mahlad ja nektarid, pudelivesi, piim, oliiviõlid, äädikad ja kastmed). Osa Pestana grupist, suurimast Portugali hotellikontsernist, millel on konsolideeritud rahvusvaheline kohalolek, on ECM-i kaubamärkide kvaliteet ja garantii enam kui 145-aastase asutajate pikaajalise tootmiskogemuse tulemus.

 

See koosneb umbes 250 töötajast koosnevast meeskonnast, varustab ligikaudu 3500 klienti ja katab 100% piirkonna müügikohtadest. Oma klientide soovide rahuldamiseks pakub ECM eelmüügisüsteemi, mille kohaletoimetamine toimub 24 tunni jooksul, millel on piirkonna sektori suurim müügijõud, otsepakkumisteenus ja klienditeeninduse vihjeliin, mis pakub väga tõhusat suutlikkust kampaaniate ja turundusmeetmete rakendamiseks kõigile klientidele. Viimasel ajal on ECM suurendanud oma jõupingutusi, et teha oma tooted kättesaadavaks Portugali kogukondadele kogu maailmas. Madeira elanikkonnale iseloomulik liikuvus on praegu hinnanguliselt umbes 1 miljon madeiralast üle kogu maailma, kes eelistavad traditsiooniliselt ECM tooteid.

Medalid

Riiklike ja Euroopa standarditega sertifitseeritud ECM tagab pidevalt oma tipptaseme, võites mitte ainult oma klientide ja tarbijate usalduse, vaid ka rahvusvaheliste spetsialistide usalduse, kes on klassifitseerinud ECM-jookide kvaliteedi kõrgeimal tasemel.

Kuni 2010. aastani oli ettevõttesiseselt toodetud toodetel kokku 135 medalit, mille andis 1961. aastal Brüsselis asutatud kvaliteedivaliku sektori vanim ja mainekaim sõltumatu organisatsioon Monde Selection.

Igal aastal korraldatakse konkurss, kus autasustatakse silmapaistvaid jooke nende organoleptiliste omaduste eest võrreldes teiste sama kategooria toodetega. Valiku teeb spetsialistidest žürii, kes valitakse vastavalt nende erialasele asjatundlikkusele. Seega kujutab selle institutsiooni tunnustamine endast vaieldamatut ECM-toodete kvaliteedi garantiid oma tarbijatele.

gaseeritud karastusjoogid

Água Tónica 7 medalit

Brisa Cola 3 medalit

Brisa Cola Zero 1 medal

Brisa Cola Light 2 medalit

Brisa Maçã 11 medalit

Brisa Mangamix 3 medalit

Brisa Maracujá 22 medalit

Brisa Ananás 2 medalit

Brisa Laranja 5 medalit

Brisa Limonada 8 medalit

Laranjada 4 medalit

Õlut

Coral Branca 23 medalit

Coral SA 5 medalit

Coral SA Tónica 5 medalit

Coral Clássica 1 medal

Coral Tónica 9 medalit

Ekspordi 6 medalit

Zarco 5 medalit

gaseerimata karastusjoogid

BriSol Laranja 2 medalit

BriSol Maracujá 4 medalit

BriSol Trópico 3 medalit

BriSol Maçã 1 medal

BriTea Limão 1 medal

BriTea Maracujá 1 medal

BriTea Pêssego 1 medal

PUDELIVESI

Atlântida 3 medalit

Atlântida Com Gás 2 medalit

Atlântida Limão 1 medal

Tüübikinnitustunnistus

ECM keskkonnajuhtimise käsiraamatus on sätestatud järgmised eesmärgid:

"

toota ja tarnida tooteid ja teenuseid, mis vastavad pidevalt klientide konkurentsivõime tagamiseks kõige väiksemate kuludega ressursside optimeerimisega seotud vajadustele ja ootustele;

"

tõendama riigisisest ja rahvusvahelist usaldust selle kohta, et tooted ja teenused on saadud ja varustatud kindlaksmääratud kvaliteediga ning vastavad kõigile õiguslikele, regulatiivsetele ja kliendinõuetele;

"

Säilitada kõigile õiguslikele nõuetele ja ettevõtte poliitikale vastav kindel keskkonnatoime, mille eesmärk on rahuldada sidusrühmade ootusi, ning jälgida oma äritegevuse, toodete ja teenuste keskkonnamõju.